Krysset rullelager RB70045-C0-P6
Hoveddimensjoner for RB70045-C0-P6
| Betegnelse | Dimensjon | Bemerke |
|---|---|---|
| d | 700,00 mm | Akseldiameter, toleranse: 0 / -0,075 mm |
| D | 815,00 mm | ytre diameter, toleranse: 0 / -0,100 mm |
| dP | 753,50 mm | Rullesirkeldiameter |
| B | 45,00 mm | bredde, toleranse: 0 / -0,150 mm |
| B1 | 45,00 mm | bredde, toleranse: 0 / -0,20 mm |
| rmin | 6,00 mm | min. kantavstand |
| ds | 731,00 mm | Innerring tilkobling dimensjon |
| Dh | 777,00 mm | Ytre ringtilkoblingsmål |