Krysset rullelager RB40040-U-CC0-P4
Hoveddimensjoner for RB40040-U-CC0-P4
| Betegnelse | Dimensjon | Bemerke |
|---|---|---|
| d | 400,00 mm | Akseldiameter, toleranse: 0 / -0,040 mm |
| D | 510,00 mm | ytre diameter, toleranse: 0 / -0,050 mm |
| dP | 453,40 mm | Rullesirkeldiameter |
| B | 40,00 mm | bredde, toleranse: 0 / -0,150 mm |
| B1 | 40,00 mm | bredde, toleranse: 0 / -0,20 mm |
| rmin | 6,00 mm | min. kantavstand |
| ds | 428,00 mm | Innerring tilkobling dimensjon |
| Dh | 479,00 mm | Ytre ringtilkoblingsmål |