Krysset rullelager RB40035-U-C1-USP
Hoveddimensjoner for RB40035-U-C1-USP
| Betegnelse | Dimensjon | Bemerke |
|---|---|---|
| d | 400,00 mm | Akseldiameter, toleranse: 0 / 0 mm |
| D | 480,00 mm | ytre diameter, toleranse: 0 / 0 mm |
| dP | 440,30 mm | Rullesirkeldiameter |
| B | 35,00 mm | bredde, toleranse: 0 / -0,150 mm |
| B1 | 35,00 mm | bredde, toleranse: 0 / -0,20 mm |
| rmin | 5,00 mm | min. kantavstand |
| ds | 422,00 mm | Innerring tilkobling dimensjon |
| Dh | 459,00 mm | Ytre ringtilkoblingsmål |