Krysset rullelager RB35020-UU-C0-PE4
Hoveddimensjoner for RB35020-UU-C0-PE4
| Betegnelse | Dimensjon | Bemerke |
|---|---|---|
| d | 350,00 mm | Akseldiameter, toleranse: 0 / 0 mm |
| D | 400,00 mm | ytre diameter, toleranse: 0 / 0 mm |
| dP | 373,40 mm | Rullesirkeldiameter |
| B | 20,00 mm | bredde, toleranse: 0 / -0,150 mm |
| B1 | 20,00 mm | bredde, toleranse: 0 / -0,20 mm |
| rmin | 3,50 mm | min. kantavstand |
| ds | 363,00 mm | Innerring tilkobling dimensjon |
| Dh | 383,00 mm | Ytre ringtilkoblingsmål |