Krysset rullelager RB30040-U-CC0-PE2
Hoveddimensjoner for RB30040-U-CC0-PE2
| Betegnelse | Dimensjon | Bemerke |
|---|---|---|
| d | 300,00 mm | Akseldiameter, toleranse: 0 / 0 mm |
| D | 405,00 mm | ytre diameter, toleranse: 0 / 0 mm |
| dP | 351,60 mm | Rullesirkeldiameter |
| B | 40,00 mm | bredde, toleranse: 0 / -0,120 mm |
| B1 | 40,00 mm | bredde, toleranse: 0 / -0,15 mm |
| rmin | 6,00 mm | min. kantavstand |
| ds | 326,00 mm | Innerring tilkobling dimensjon |
| Dh | 377,00 mm | Ytre ringtilkoblingsmål |