Krysset rullelager RB22025-C1-PE2
Hoveddimensjoner for RB22025-C1-PE2
| Betegnelse | Dimensjon | Bemerke |
|---|---|---|
| d | 220,00 mm | Akseldiameter, toleranse: 0 / -0,012 mm |
| D | 280,00 mm | ytre diameter, toleranse: 0 / -0,013 mm |
| dP | 250,10 mm | Rullesirkeldiameter |
| B | 25,00 mm | bredde, toleranse: 0 / -0,100 mm |
| B1 | 25,00 mm | bredde, toleranse: 0 / -0,12 mm |
| rmin | 3,50 mm | min. kantavstand |
| ds | 235,00 mm | Innerring tilkobling dimensjon |
| Dh | 265,00 mm | Ytre ringtilkoblingsmål |