Krysset rullelager RB2008-CC0-PE4
Hoveddimensjoner for RB2008-CC0-PE4
| Betegnelse | Dimensjon | Bemerke |
|---|---|---|
| d | 20,00 mm | Akseldiameter, toleranse: 0 / -0,005 mm |
| D | 36,00 mm | ytre diameter, toleranse: 0 / 0 mm |
| dP | 27,00 mm | Rullesirkeldiameter |
| B | 8,00 mm | bredde, toleranse: 0 / -0,075 mm |
| B1 | 8,00 mm | bredde, toleranse: 0 / -0,10 mm |
| rmin | 2,00 mm | min. kantavstand |
| ds | 23,50 mm | Innerring tilkobling dimensjon |
| Dh | 30,50 mm | Ytre ringtilkoblingsmål |