Krysset rullelager RB15030-C1-P6
Hoveddimensjoner for RB15030-C1-P6
| Betegnelse | Dimensjon | Bemerke |
|---|---|---|
| d | 150,00 mm | Akseldiameter, toleranse: 0 / -0,025 mm |
| D | 230,00 mm | ytre diameter, toleranse: 0 / -0,030 mm |
| dP | 188,00 mm | Rullesirkeldiameter |
| B | 30,00 mm | bredde, toleranse: 0 / -0,100 mm |
| B1 | 30,00 mm | bredde, toleranse: 0 / -0,12 mm |
| rmin | 4,50 mm | min. kantavstand |
| ds | 173,00 mm | Innerring tilkobling dimensjon |
| Dh | 211,00 mm | Ytre ringtilkoblingsmål |