Krysset rullelager RB15013-C1-USP
Hoveddimensjoner for RB15013-C1-USP
| Betegnelse | Dimensjon | Bemerke |
|---|---|---|
| d | 150,00 mm | Akseldiameter, toleranse: 0 / 0 mm |
| D | 180,00 mm | ytre diameter, toleranse: 0 / 0 mm |
| dP | 164,00 mm | Rullesirkeldiameter |
| B | 13,00 mm | bredde, toleranse: 0 / -0,100 mm |
| B1 | 13,00 mm | bredde, toleranse: 0 / -0,12 mm |
| rmin | 2,50 mm | min. kantavstand |
| ds | 157,00 mm | Innerring tilkobling dimensjon |
| Dh | 172,00 mm | Ytre ringtilkoblingsmål |