Krysset rullelager RB13015-UU-C1-PE6
Hoveddimensjoner for RB13015-UU-C1-PE6
| Betegnelse | Dimensjon | Bemerke |
|---|---|---|
| d | 130,00 mm | Akseldiameter, toleranse: 0 / -0,018 mm |
| D | 160,00 mm | ytre diameter, toleranse: 0 / -0,018 mm |
| dP | 144,50 mm | Rullesirkeldiameter |
| B | 15,00 mm | bredde, toleranse: 0 / -0,100 mm |
| B1 | 15,00 mm | bredde, toleranse: 0 / -0,12 mm |
| rmin | 3,50 mm | min. kantavstand |
| ds | 137,00 mm | Innerring tilkobling dimensjon |
| Dh | 152,00 mm | Ytre ringtilkoblingsmål |