Krysset rullelager RB12025-UU-CC0-PE2
Hoveddimensjoner for RB12025-UU-CC0-PE2
| Betegnelse | Dimensjon | Bemerke |
|---|---|---|
| d | 120,00 mm | Akseldiameter, toleranse: 0 / -0,008 mm |
| D | 180,00 mm | ytre diameter, toleranse: 0 / -0,010 mm |
| dP | 148,70 mm | Rullesirkeldiameter |
| B | 25,00 mm | bredde, toleranse: 0 / -0,075 mm |
| B1 | 25,00 mm | bredde, toleranse: 0 / -0,10 mm |
| rmin | 3,50 mm | min. kantavstand |
| ds | 133,00 mm | Innerring tilkobling dimensjon |
| Dh | 164,00 mm | Ytre ringtilkoblingsmål |