Krysset rullelager RA20013C-UU-C0-USP
Hoveddimensjoner for RA20013C-UU-C0-USP
| Betegnelse | Dimensjon | Bemerke |
|---|---|---|
| d | 200,00 mm | Akseldiameter, toleranse: 0 / 0 mm |
| D | 226,00 mm | ytre diameter, toleranse: 0 / 0 mm |
| dP | 212,00 mm | Rullesirkeldiameter |
| B | 13,00 mm | bredde, toleranse: 0 / -0,120 mm |
| B1 | 13,00 mm | bredde, toleranse: 0 / -0,12 mm |
| d1 | 2,00 mm | smørehull |
| rmin | 0,80 mm | min. kantavstand |
| ds | 205,00 mm | Innerring tilkobling dimensjon |
| Dh | 219,00 mm | Ytre ringtilkoblingsmål |