Krysset rullelager RA18013-UU-CC0-PE4
Hoveddimensjoner for RA18013-UU-CC0-PE4
| Betegnelse | Dimensjon | Bemerke |
|---|---|---|
| d | 180,00 mm | Akseldiameter, toleranse: 0 / -0,012 mm |
| D | 206,00 mm | ytre diameter, toleranse: 0 / -0,011 mm |
| dP | 192,00 mm | Rullesirkeldiameter |
| B | 13,00 mm | bredde, toleranse: 0 / -0,120 mm |
| B1 | 13,00 mm | bredde, toleranse: 0 / -0,12 mm |
| a | 2,50 mm | |
| b | 1,60 mm | |
| rmin | 0,80 mm | min. kantavstand |
| ds | 185,00 mm | Innerring tilkobling dimensjon |
| Dh | 199,00 mm | Ytre ringtilkoblingsmål |