Krysset rullelager RA17013-UU-C0-PE4
Hoveddimensjoner for RA17013-UU-C0-PE4
| Betegnelse | Dimensjon | Bemerke |
|---|---|---|
| d | 170,00 mm | Akseldiameter, toleranse: 0 / -0,010 mm |
| D | 196,00 mm | ytre diameter, toleranse: 0 / -0,011 mm |
| dP | 182,00 mm | Rullesirkeldiameter |
| B | 13,00 mm | bredde, toleranse: 0 / -0,120 mm |
| B1 | 13,00 mm | bredde, toleranse: 0 / -0,12 mm |
| a | 2,50 mm | |
| b | 1,60 mm | |
| rmin | 0,80 mm | min. kantavstand |
| ds | 175,00 mm | Innerring tilkobling dimensjon |
| Dh | 189,00 mm | Ytre ringtilkoblingsmål |