Krysset rullelager RA16013C-C1-P2
Hoveddimensjoner for RA16013C-C1-P2
| Betegnelse | Dimensjon | Bemerke |
|---|---|---|
| d | 160,00 mm | Akseldiameter, toleranse: 0 / -0,025 mm |
| D | 186,00 mm | ytre diameter, toleranse: 0 / -0,030 mm |
| dP | 172,00 mm | Rullesirkeldiameter |
| B | 13,00 mm | bredde, toleranse: 0 / -0,120 mm |
| B1 | 13,00 mm | bredde, toleranse: 0 / -0,12 mm |
| d1 | 2,00 mm | smørehull |
| rmin | 0,80 mm | min. kantavstand |
| ds | 165,00 mm | Innerring tilkobling dimensjon |
| Dh | 179,00 mm | Ytre ringtilkoblingsmål |