Krysset rullelager RA15008-UU-C1-P4
Hoveddimensjoner for RA15008-UU-C1-P4
| Betegnelse | Dimensjon | Bemerke |
|---|---|---|
| d | 150,00 mm | Akseldiameter, toleranse: 0 / -0,020 mm |
| D | 166,00 mm | ytre diameter, toleranse: 0 / -0,025 mm |
| dP | 157,00 mm | Rullesirkeldiameter |
| B | 8,00 mm | bredde, toleranse: 0 / -0,120 mm |
| B1 | 8,00 mm | bredde, toleranse: 0 / -0,12 mm |
| a | 2,00 mm | |
| b | 0,80 mm | |
| rmin | 0,50 mm | min. kantavstand |
| ds | 153,50 mm | Innerring tilkobling dimensjon |
| Dh | 160,50 mm | Ytre ringtilkoblingsmål |