Krysset rullelager RA12008C-UU-C0-PE4
Hoveddimensjoner for RA12008C-UU-C0-PE4
| Betegnelse | Dimensjon | Bemerke |
|---|---|---|
| d | 120,00 mm | Akseldiameter, toleranse: 0 / -0,008 mm |
| D | 136,00 mm | ytre diameter, toleranse: 0 / -0,009 mm |
| dP | 127,00 mm | Rullesirkeldiameter |
| B | 8,00 mm | bredde, toleranse: 0 / -0,120 mm |
| B1 | 8,00 mm | bredde, toleranse: 0 / -0,12 mm |
| d1 | 1,50 mm | smørehull |
| rmin | 0,50 mm | min. kantavstand |
| ds | 123,50 mm | Innerring tilkobling dimensjon |
| Dh | 130,50 mm | Ytre ringtilkoblingsmål |