Krysset rullelager RA10008C-UU-C1-P6
Hoveddimensjoner for RA10008C-UU-C1-P6
| Betegnelse | Dimensjon | Bemerke |
|---|---|---|
| d | 100,00 mm | Akseldiameter, toleranse: 0 / -0,020 mm |
| D | 116,00 mm | ytre diameter, toleranse: 0 / -0,015 mm |
| dP | 107,00 mm | Rullesirkeldiameter |
| B | 8,00 mm | bredde, toleranse: 0 / -0,120 mm |
| B1 | 8,00 mm | bredde, toleranse: 0 / -0,12 mm |
| d1 | 1,50 mm | smørehull |
| rmin | 0,50 mm | min. kantavstand |
| ds | 103,50 mm | Innerring tilkobling dimensjon |
| Dh | 110,50 mm | Ytre ringtilkoblingsmål |