Radial stangende GAKL30-PB
Hoveddimensjoner for GAKL30-PB
| Betegnelse | Dimensjon | Bemerke |
|---|---|---|
| d | 30,00 mm | Akseldiameter, toleranse: 0,021 mm, (boringstoleranse: H7 (aritmetisk gjennomsnitt)) |
| D | 55,00 mm | bophara ba ka ntle, bearing |
| B | 37,00 mm | toleranse: -0,120 mm |
| dK | 50,80 mm | Hodesirkeldiameter |
| d1 | 34,80 mm | Ytre kragediameter på den indre ringen |
| d2 | 70,00 mm | Ytre øyediameter |
| d3 | M30x2-LH | Utvendig gjenge, venstregjenger |
| h | 110,00 mm | Shaft bolelele, hlooho |
| C1 | 25,00 mm | Bredde på stangenden |
| ɑ | 17,00 mm | Vippevinkel |
| l1 | 66,00 mm | Aksellengde utvendig gjenge |
| l2 | 145,00 mm | Total lengde |
| l7 | 37,00 mm | Avstand mellom boring til gjengeakselstart |
| r1s | 0,30 mm | min. kantavstand |
Ytelsesdata for GAKL30-PB
|---|---|---|
| Cr | 64.000 N | dynamisk belastningsgrad, radiell |
| C0r | 95.900 N | statisk belastning, radial (Hodebelastningskapasitet) |
| CNmin | 0 mm | minimal radiell klaring |
| CNmax | 0,04 mm | maksimum radiell klaring |