Dobbeltrads vinkelkontaktkulelager 30/6-2RSR-TVH
Hoveddimensjoner for 30/6-2RSR-TVH
| Betegnelse | Dimensjon | Bemerke |
|---|---|---|
| d | 6,00 mm | Akseldiameter |
| D | 17,00 mm | ytre diameter |
| B | 9,00 mm | bredde |
| a | 8,80 mm | Avstand fra trykkkjeglespissen |
| rmin. | 0,30 mm | min. kantavstand |
| ra max. | 0,30 mm | radio máximo de filete |
| da min. | 8,00 mm | minimum diameter på akselskulderen |
| Da max. | 15,00 mm | maksimal diameter på husets skulder |