Sfærisk rullelager 241/500ECA/W33
Hoveddimensjoner for 241/500ECA/W33
| Betegnelse | Dimensjon | Bemerke |
|---|---|---|
| d | 500,00 mm | Akseldiameter |
| D | 830,00 mm | ytre diameter |
| B | 325,00 mm | bredde |
| d2 | 588,00 mm | |
| D1 | 713,00 mm | |
| b | 22,30 mm | |
| da min. | 532,00 mm | |
| ra max. | 6,00 mm |