Sfærisk rullelager 238/500CAMAK/W20
Hoveddimensjoner for 238/500CAMAK/W20
| Betegnelse | Dimensjon | Bemerke |
|---|---|---|
| d | 500,00 mm | Akseldiameter |
| D | 620,00 mm | ytre diameter |
| B | 90,00 mm | bredde |
| d2 | 543,00 mm | |
| D1 | 587,00 mm | |
| da min. | 513,00 mm | |
| ra max. | 2,50 mm |