Slewing lagers VSI250955-H-ZT-RL2
4 conische smeernippels, DIN 71412-A S8x1, gelijkmatig verdeeld over de omtrek
Hoofdafmetingen voor VSI250955-H-ZT-RL2
| Aanduiding | Dimensie | Opmerking |
|---|---|---|
| di | 810,00 mm | binnenste diameter |
| DaZT -IT8 | 1.053,00 mm | Centreerdiameter Buitenring (tolerantie: -IT8) |
| Di | 953,00 mm | binnenste diameter Buitenring |
| daZT -IT8 | 955,00 mm | Centreerdiameter Binnenring (tolerantie: -IT8) |
| La | 1.015,00 mm | Steekcirkel montage boorgat Buitenring |
| Li | 894,00 mm | Steekcirkel montage boorgat Binnenring |
| ni | 30 | |
| Fr | 363 kN | Toegestane wrijvingsverbinding van bevestigingsschroeven |
| d0 | 830,00 mm | Steekcirkeldiameter van de vertanding |