Sutwing ložiska VSI250955-H-ZT-RL2
4 kónické maznice, DIN 71412-A S8x1, rovnoměrně rozmístěné po obvodu
Hlavní rozměry pro VSI250955-H-ZT-RL2
| Označení | Dimenze | Poznámka |
|---|---|---|
| di | 810,00 mm | vnitřní průměr |
| DaZT -IT8 | 1.053,00 mm | Středící průměr Vnější kroužek (tolerance: -IT8) |
| Di | 953,00 mm | vnitřní průměr Vnější kroužek |
| daZT -IT8 | 955,00 mm | Středící průměr Vnitřní kroužek (tolerance: -IT8) |
| La | 1.015,00 mm | Roztečný kruh montážní otvor Vnější kroužek |
| Li | 894,00 mm | Roztečný kruh montážní otvor Vnitřní kroužek |
| ni | 30 | |
| Fr | 363 kN | Přípustné třecí spojení upevňovacích šroubů |
| d0 | 830,00 mm | Průměr roztečné kružnice ozubení |