Gekruist rollager RB90070-C1-PE2
Hoofdafmetingen voor RB90070-C1-PE2
| Aanduiding | Dimensie | Opmerking |
|---|---|---|
| d | 900,00 mm | Schacht diameter, tolerantie: 0 / 0 mm |
| D | 1.050,00 mm | buitenste diameter, tolerantie: 0 / 0 mm |
| dP | 969,00 mm | Diameter van de rolsteekcirkel |
| B | 70,00 mm | breedte, tolerantie: 0 / -0,300 mm |
| B1 | 70,00 mm | breedte, tolerantie: 0 / -0,40 mm |
| rmin | 6,00 mm | min. rand afstand |
| ds | 937,00 mm | Aansluitmaat binnenring |