Gekruist rollager RB80070-CC0-P4
Hoofdafmetingen voor RB80070-CC0-P4
| Aanduiding | Dimensie | Opmerking |
|---|---|---|
| d | 800,00 mm | Schacht diameter, tolerantie: 0 / -0,075 mm |
| D | 950,00 mm | buitenste diameter, tolerantie: 0 / -0,100 mm |
| dP | 868,10 mm | Diameter van de rolsteekcirkel |
| B | 70,00 mm | breedte, tolerantie: 0 / -0,150 mm |
| B1 | 70,00 mm | breedte, tolerantie: 0 / -0,20 mm |
| rmin | 6,00 mm | min. rand afstand |
| ds | 836,00 mm | Aansluitmaat binnenring |
| Dh | 900,00 mm | Aansluitmaat buitenring |