Gekruist rollager RB70045-C1-PE5
Hoofdafmetingen voor RB70045-C1-PE5
| Aanduiding | Dimensie | Opmerking |
|---|---|---|
| d | 700,00 mm | Schacht diameter, tolerantie: 0 / 0 mm |
| D | 815,00 mm | buitenste diameter, tolerantie: 0 / 0 mm |
| dP | 753,50 mm | Diameter van de rolsteekcirkel |
| B | 45,00 mm | breedte, tolerantie: 0 / -0,150 mm |
| B1 | 45,00 mm | breedte, tolerantie: 0 / -0,20 mm |
| rmin | 6,00 mm | min. rand afstand |
| ds | 731,00 mm | Aansluitmaat binnenring |
| Dh | 777,00 mm | Aansluitmaat buitenring |