Gekruist rollager RB40035-UU-CC0-USP
Hoofdafmetingen voor RB40035-UU-CC0-USP
| Aanduiding | Dimensie | Opmerking |
|---|---|---|
| d | 400,00 mm | Schacht diameter, tolerantie: 0 / 0 mm |
| D | 480,00 mm | buitenste diameter, tolerantie: 0 / 0 mm |
| dP | 440,30 mm | Diameter van de rolsteekcirkel |
| B | 35,00 mm | breedte, tolerantie: 0 / -0,150 mm |
| B1 | 35,00 mm | breedte, tolerantie: 0 / -0,20 mm |
| rmin | 5,00 mm | min. rand afstand |
| ds | 422,00 mm | Aansluitmaat binnenring |
| Dh | 459,00 mm | Aansluitmaat buitenring |