Gekruist rollager RB30035-UU-C0-P5
Hoofdafmetingen voor RB30035-UU-C0-P5
| Aanduiding | Dimensie | Opmerking |
|---|---|---|
| d | 300,00 mm | Schacht diameter, tolerantie: 0 / -0,035 mm |
| D | 395,00 mm | buitenste diameter, tolerantie: 0 / -0,040 mm |
| dP | 345,00 mm | Diameter van de rolsteekcirkel |
| B | 35,00 mm | breedte, tolerantie: 0 / -0,120 mm |
| B1 | 35,00 mm | breedte, tolerantie: 0 / -0,15 mm |
| rmin | 5,00 mm | min. rand afstand |
| ds | 322,00 mm | Aansluitmaat binnenring |
| Dh | 368,00 mm | Aansluitmaat buitenring |