Gekruist rollager RB15013-U-CC0-PE2
Hoofdafmetingen voor RB15013-U-CC0-PE2
| Aanduiding | Dimensie | Opmerking |
|---|---|---|
| d | 150,00 mm | Schacht diameter, tolerantie: 0 / -0,010 mm |
| D | 180,00 mm | buitenste diameter, tolerantie: 0 / -0,011 mm |
| dP | 164,00 mm | Diameter van de rolsteekcirkel |
| B | 13,00 mm | breedte, tolerantie: 0 / -0,100 mm |
| B1 | 13,00 mm | breedte, tolerantie: 0 / -0,12 mm |
| rmin | 2,50 mm | min. rand afstand |
| ds | 157,00 mm | Aansluitmaat binnenring |
| Dh | 172,00 mm | Aansluitmaat buitenring |