Gekruist rollager RB13015-U-C1-PE2
Hoofdafmetingen voor RB13015-U-C1-PE2
| Aanduiding | Dimensie | Opmerking |
|---|---|---|
| d | 130,00 mm | Schacht diameter, tolerantie: 0 / -0,010 mm |
| D | 160,00 mm | buitenste diameter, tolerantie: 0 / -0,010 mm |
| dP | 144,50 mm | Diameter van de rolsteekcirkel |
| B | 15,00 mm | breedte, tolerantie: 0 / -0,100 mm |
| B1 | 15,00 mm | breedte, tolerantie: 0 / -0,12 mm |
| rmin | 3,50 mm | min. rand afstand |
| ds | 137,00 mm | Aansluitmaat binnenring |
| Dh | 152,00 mm | Aansluitmaat buitenring |