Gekruist rollager RA18013-UU-CC0-PE2
Hoofdafmetingen voor RA18013-UU-CC0-PE2
| Aanduiding | Dimensie | Opmerking |
|---|---|---|
| d | 180,00 mm | Schacht diameter, tolerantie: 0 / 0 mm |
| D | 206,00 mm | buitenste diameter, tolerantie: 0 / -0,011 mm |
| dP | 192,00 mm | Diameter van de rolsteekcirkel |
| B | 13,00 mm | breedte, tolerantie: 0 / -0,120 mm |
| B1 | 13,00 mm | breedte, tolerantie: 0 / -0,12 mm |
| a | 2,50 mm | |
| b | 1,60 mm | |
| rmin | 0,80 mm | min. rand afstand |
| ds | 185,00 mm | Aansluitmaat binnenring |
| Dh | 199,00 mm | Aansluitmaat buitenring |