Gekruist rollager RA17013-UU-C0-P4
Hoofdafmetingen voor RA17013-UU-C0-P4
| Aanduiding | Dimensie | Opmerking |
|---|---|---|
| d | 170,00 mm | Schacht diameter, tolerantie: 0 / -0,025 mm |
| D | 196,00 mm | buitenste diameter, tolerantie: 0 / -0,030 mm |
| dP | 182,00 mm | Diameter van de rolsteekcirkel |
| B | 13,00 mm | breedte, tolerantie: 0 / -0,120 mm |
| B1 | 13,00 mm | breedte, tolerantie: 0 / -0,12 mm |
| a | 2,50 mm | |
| b | 1,60 mm | |
| rmin | 0,80 mm | min. rand afstand |
| ds | 175,00 mm | Aansluitmaat binnenring |
| Dh | 189,00 mm | Aansluitmaat buitenring |