Gekruist rollager RA12008C-U-C1-PE5
Hoofdafmetingen voor RA12008C-U-C1-PE5
| Aanduiding | Dimensie | Opmerking |
|---|---|---|
| d | 120,00 mm | Schacht diameter, tolerantie: 0 / -0,010 mm |
| D | 136,00 mm | buitenste diameter, tolerantie: 0 / -0,011 mm |
| dP | 127,00 mm | Diameter van de rolsteekcirkel |
| B | 8,00 mm | breedte, tolerantie: 0 / -0,120 mm |
| B1 | 8,00 mm | breedte, tolerantie: 0 / -0,12 mm |
| d1 | 1,50 mm | smeergat |
| rmin | 0,50 mm | min. rand afstand |
| ds | 123,50 mm | Aansluitmaat binnenring |
| Dh | 130,50 mm | Aansluitmaat buitenring |