Gekruist rollager RA11008-UU-C1-P2
Hoofdafmetingen voor RA11008-UU-C1-P2
| Aanduiding | Dimensie | Opmerking |
|---|---|---|
| d | 110,00 mm | Schacht diameter, tolerantie: 0 / -0,020 mm |
| D | 126,00 mm | buitenste diameter, tolerantie: 0 / -0,018 mm |
| dP | 117,00 mm | Diameter van de rolsteekcirkel |
| B | 8,00 mm | breedte, tolerantie: 0 / -0,120 mm |
| B1 | 8,00 mm | breedte, tolerantie: 0 / -0,12 mm |
| a | 2,00 mm | |
| b | 0,80 mm | |
| rmin | 0,50 mm | min. rand afstand |
| ds | 113,50 mm | Aansluitmaat binnenring |
| Dh | 120,50 mm | Aansluitmaat buitenring |