Gekruist rollager RA10008C-C1-P5
Hoofdafmetingen voor RA10008C-C1-P5
| Aanduiding | Dimensie | Opmerking |
|---|---|---|
| d | 100,00 mm | Schacht diameter, tolerantie: 0 / -0,020 mm |
| D | 116,00 mm | buitenste diameter, tolerantie: 0 / -0,015 mm |
| dP | 107,00 mm | Diameter van de rolsteekcirkel |
| B | 8,00 mm | breedte, tolerantie: 0 / -0,120 mm |
| B1 | 8,00 mm | breedte, tolerantie: 0 / -0,12 mm |
| d1 | 1,50 mm | smeergat |
| rmin | 0,50 mm | min. rand afstand |
| ds | 103,50 mm | Aansluitmaat binnenring |
| Dh | 110,50 mm | Aansluitmaat buitenring |