Stud Type Track Roller KR16-X-PP-RR
Hoofdafmetingen voor KR16-X-PP-RR
| Aanduiding | Dimensie | Opmerking |
|---|---|---|
| D | 16,00 mm | buitenste diameter, Looprol |
| d | 6,00 mm | diameter van rolbout/bout |
| B | 28,00 mm | Breedte van rolpen |
| B1 | 16,00 mm | Lengte van de spie |
| C | 11,00 mm | Breedte van de buitenring |
| C1 | 0,60 mm | overhangende axiale sluitring |