Radiaal stanguiteinde GIKFL16-PW (komt ook overeen met ISO 8139)
Hoofdafmetingen voor GIKFL16-PW
| Aanduiding | Dimensie | Opmerking |
|---|---|---|
| d | 16,00 mm | Schacht diameter, tolerantie: 0,018 mm, (boringtolerantie: H7 (rekenkundig gemiddelde)) |
| D | 32,00 mm | buitendiameter, lager |
| B | 21,00 mm | tolerantie: -0,120 mm |
| dK | 28,58 mm | Diameter kopcirkel |
| d1 | 19,30 mm | Buitenkraagdiameter van de binnenring |
| d2 | 42,00 mm | Buitendiameter oog |
| d4 | 22,00 mm | Schachtdiameter |
| d5 | 28,00 mm | Schachtdiameter |
| h1 | 64,00 mm | Schachtlengte, kop |
| C1 | 15,00 mm | Breedte van het staafuiteinde |
| ɑ | 15,00 mm | Hellingsgraad |
| l3 | 28,00 mm | Draad lengte |
| l4 | 85,00 mm | totale lengte |
| l5 | 8,00 mm | taillebandlengte van het uiteinde van de stang |
| l7 | 23,00 mm | Afstand tussen boring en begin draadas |
| W | 22,00 mm | breedte van de sleutel |
| r1s | 0,30 mm | min. rand afstand |
Prestatiegegevens voor GIKFL16-PW
|---|---|---|
| Cr | 39.000 N | dynamisch draaggetal, radiaal |
| C0r | 45.200 N | statisch draagvermogen, radiaal (Hoofdbelastingscapaciteit) |
| CNmin | 0 mm | minimaal radiale speling |
| CNmax | 0,04 mm | maximaal radiale speling |