Promieniowa końcówka drążka GIKFL16-PW (odpowiada również ISO 8139)
Główne wymiary dla GIKFL16-PW
| Przeznaczenie | Wymiar | Uwaga |
|---|---|---|
| d | 16,00 mm | średnica wału, tolerancja: 0,018 mm, (tolerancja otworu: H7 (średnia arytmetyczna)) |
| D | 32,00 mm | średnica zewnętrzna, łożysko |
| B | 21,00 mm | tolerancja: -0,120 mm |
| dK | 28,58 mm | Średnica koła głowy |
| d1 | 19,30 mm | Zewnętrzna średnica kołnierza pierścienia wewnętrznego |
| d2 | 42,00 mm | Zewnętrzna średnica oka |
| d4 | 22,00 mm | Średnica wału |
| d5 | 28,00 mm | Średnica wału |
| h1 | 64,00 mm | Długość trzonu, główka |
| C1 | 15,00 mm | Szerokość końcówki drążka |
| ɑ | 15,00 mm | Kąt pochylenia |
| l3 | 28,00 mm | Długość gwintu |
| l4 | 85,00 mm | całkowita długość |
| l5 | 8,00 mm | długość końca drążka w pasie |
| l7 | 23,00 mm | Odległość między otworem a początkiem gwintu wału |
| W | 22,00 mm | szerokość klucza |
| r1s | 0,30 mm | min. odległość krawędzi |
Dane dotyczące wydajności dla GIKFL16-PW
|---|---|---|
| Cr | 39.000 N | nośność dynamiczna, promieniowa |
| C0r | 45.200 N | nośność statyczna, promieniowa (Nośność głowicy) |
| CNmin | 0 mm | minimalny luz promieniowy |
| CNmax | 0,04 mm | maksymalny luz promieniowy |