Hydraulisch stangeinde GIHRK35-DO
Hoofdafmetingen voor GIHRK35-DO
| Aanduiding | Dimensie | Opmerking |
|---|---|---|
| d | 35,00 mm | Schacht diameter, tolerantie: -0,012 mm |
| D | 55,00 mm | buitendiameter, lager |
| B | 25,00 mm | tolerantie: -0,120 mm |
| dK | 47,00 mm | Diameter kopcirkel |
| d1 | 39,70 mm | Buitenkraagdiameter van de binnenring |
| d2 | 78,00 mm | Buitendiameter oog |
| d3 | M28x1,5 | Binnendraad, rechtse draad |
| d4 | 40,00 mm | Schachtdiameter schouder |
| d5 | 58,00 mm | Schachtdiameter schouder |
| h1 | 70,00 mm | Schachtlengte, kop |
| C1 | 30,00 mm | Breedte van het staafuiteinde |
| ɑ | 6,00 mm | Hellingsgraad |
| l3 | 29,00 mm | Draad lengte |
| l4 | 109,00 mm | totale lengte |
| l7 | 38,00 mm | Afstand tussen boring en begin draadas |
Prestatiegegevens voor GIHRK35-DO
|---|---|---|
| Cr | 80.000 N | dynamisch draaggetal, radiaal |
| C0r | 140.000 N | statisch draagvermogen, radiaal (Hoofdbelastingscapaciteit) |
| CNmin | mm | minimaal radiale speling |
| CNmax | 0,10 mm | maximaal radiale speling |