Radiaal sferisch vlaklager GE30-HO-2RS
Hoofdafmetingen voor GE30-HO-2RS
| Aanduiding | Dimensie | Opmerking |
|---|---|---|
| d | 30,00 mm | Schacht diameter, tolerantie: 0 / -0,010 mm |
| D | 47,00 mm | buitenste diameter, tolerantie: 0 / -0,011 mm |
| B | 30,00 mm | breedte, tolerantie: 0 / 0,300 mm |
| C | 18,00 mm | breedte, tolerantie: 0 / -0,240 mm |
| dK | 40,70 mm | |
| α | 3 ° | |
| r1s min. | 0,20 mm | min. rand afstand |
| r2s min. | 0,60 mm | min. rand afstand |
| da min. | 34,20 mm | verbindingsmaat |
| Da max. | 38,00 mm | verbindingsmaat |