Csapdába ejtő csapágyak VSI250955-N-ZT-RL2
4 kúpos zsírzógomb, DIN 71412-A S8x1, egyenletesen elosztva a kerület mentén
Fő dimenziók VSI250955-N-ZT-RL2
| Kijelölés | Dimenzió | Megjegyzés |
|---|---|---|
| di | 810,00 mm | belső átmérő |
| DaZT -IT8 | 1.053,00 mm | Központosító átmérő Külső gyűrű (megértés: -IT8) |
| Di | 953,00 mm | belső átmérő Külső gyűrű |
| daZT -IT8 | 955,00 mm | Központosító átmérő Belső gyűrű (megértés: -IT8) |
| La | 1.015,00 mm | Pitch kör rögzítő furat Külső gyűrű |
| Li | 894,00 mm | Pitch kör rögzítő furat Belső gyűrű |
| ni | 30 | |
| Fr | 363 kN | Rögzítőcsavarok megengedett súrlódó csatlakozása |
| d0 | 830,00 mm | A hajtómű osztáskör átmérője |