Csapdába ejtő csapágyak VSI250755-N-ZT-RL2
4 kúpos zsírzógomb, DIN 71412-A S8x1, egyenletesen elosztva a kerület mentén
Fő dimenziók VSI250755-N-ZT-RL2
| Kijelölés | Dimenzió | Megjegyzés |
|---|---|---|
| di | 610,00 mm | belső átmérő |
| DaZT -IT8 | 853,00 mm | Központosító átmérő Külső gyűrű (megértés: -IT8) |
| Di | 753,00 mm | belső átmérő Külső gyűrű |
| daZT -IT8 | 755,00 mm | Központosító átmérő Belső gyűrű (megértés: -IT8) |
| La | 815,00 mm | Pitch kör rögzítő furat Külső gyűrű |
| Li | 694,00 mm | Pitch kör rögzítő furat Belső gyűrű |
| ni | 24 | |
| Fr | 290 kN | Rögzítőcsavarok megengedett súrlódó csatlakozása |
| d0 | 630,00 mm | A hajtómű osztáskör átmérője |