Keresztezett hengercsapágy RB70045-U-C1-P2
Fő dimenziók RB70045-U-C1-P2
| Kijelölés | Dimenzió | Megjegyzés |
|---|---|---|
| d | 700,00 mm | Tengely átmérője, megértés: 0 / -0,075 mm |
| D | 815,00 mm | külső átmérő, megértés: 0 / -0,100 mm |
| dP | 753,50 mm | A görgős kör átmérője |
| B | 45,00 mm | szélesség, megértés: 0 / -0,150 mm |
| B1 | 45,00 mm | szélesség, megértés: 0 / -0,20 mm |
| rmin | 6,00 mm | min. él távolság |
| ds | 731,00 mm | Belső gyűrű csatlakozási mérete |
| Dh | 777,00 mm | A külső gyűrű csatlakozási mérete |