Keresztezett hengercsapágy RB50040-UU-C0-P2
Fő dimenziók RB50040-UU-C0-P2
| Kijelölés | Dimenzió | Megjegyzés |
|---|---|---|
| d | 500,00 mm | Tengely átmérője, megértés: 0 / -0,045 mm |
| D | 600,00 mm | külső átmérő, megértés: 0 / -0,050 mm |
| dP | 548,80 mm | A görgős kör átmérője |
| B | 40,00 mm | szélesség, megértés: 0 / -0,150 mm |
| B1 | 40,00 mm | szélesség, megértés: 0 / -0,20 mm |
| rmin | 6,00 mm | min. él távolság |
| ds | 526,00 mm | Belső gyűrű csatlakozási mérete |
| Dh | 572,00 mm | A külső gyűrű csatlakozási mérete |