Keresztezett hengercsapágy RB40040-UU-CC0-USP
Fő dimenziók RB40040-UU-CC0-USP
| Kijelölés | Dimenzió | Megjegyzés |
|---|---|---|
| d | 400,00 mm | Tengely átmérője, megértés: 0 / 0 mm |
| D | 510,00 mm | külső átmérő, megértés: 0 / 0 mm |
| dP | 453,40 mm | A görgős kör átmérője |
| B | 40,00 mm | szélesség, megértés: 0 / -0,150 mm |
| B1 | 40,00 mm | szélesség, megértés: 0 / -0,20 mm |
| rmin | 6,00 mm | min. él távolság |
| ds | 428,00 mm | Belső gyűrű csatlakozási mérete |
| Dh | 479,00 mm | A külső gyűrű csatlakozási mérete |