Keresztezett hengercsapágy RB35020-UU-C0-P4
Fő dimenziók RB35020-UU-C0-P4
| Kijelölés | Dimenzió | Megjegyzés |
|---|---|---|
| d | 350,00 mm | Tengely átmérője, megértés: 0 / -0,040 mm |
| D | 400,00 mm | külső átmérő, megértés: 0 / -0,045 mm |
| dP | 373,40 mm | A görgős kör átmérője |
| B | 20,00 mm | szélesség, megértés: 0 / -0,150 mm |
| B1 | 20,00 mm | szélesség, megértés: 0 / -0,20 mm |
| rmin | 3,50 mm | min. él távolság |
| ds | 363,00 mm | Belső gyűrű csatlakozási mérete |
| Dh | 383,00 mm | A külső gyűrű csatlakozási mérete |