Keresztezett hengercsapágy RB30025-UU-C0-PE4
Fő dimenziók RB30025-UU-C0-PE4
| Kijelölés | Dimenzió | Megjegyzés |
|---|---|---|
| d | 300,00 mm | Tengely átmérője, megértés: 0 / 0 mm |
| D | 360,00 mm | külső átmérő, megértés: 0 / -0,015 mm |
| dP | 328,00 mm | A görgős kör átmérője |
| B | 25,00 mm | szélesség, megértés: 0 / -0,120 mm |
| B1 | 25,00 mm | szélesség, megértés: 0 / -0,15 mm |
| rmin | 3,50 mm | min. él távolság |
| ds | 315,00 mm | Belső gyűrű csatlakozási mérete |
| Dh | 340,00 mm | A külső gyűrű csatlakozási mérete |