Keresztezett hengercsapágy RB20025-UU-C1-P0
Fő dimenziók RB20025-UU-C1-P0
| Kijelölés | Dimenzió | Megjegyzés |
|---|---|---|
| d | 200,00 mm | Tengely átmérője, megértés: 0 / -0,030 mm |
| D | 260,00 mm | külső átmérő, megértés: 0 / -0,035 mm |
| dP | 230,00 mm | A görgős kör átmérője |
| B | 25,00 mm | szélesség, megértés: 0 / -0,100 mm |
| B1 | 25,00 mm | szélesség, megértés: 0 / -0,12 mm |
| rmin | 3,50 mm | min. él távolság |
| ds | 215,00 mm | Belső gyűrű csatlakozási mérete |
| Dh | 245,00 mm | A külső gyűrű csatlakozási mérete |