Keresztezett hengercsapágy RB15025-U-C0-USP
Fő dimenziók RB15025-U-C0-USP
| Kijelölés | Dimenzió | Megjegyzés |
|---|---|---|
| d | 150,00 mm | Tengely átmérője, megértés: 0 / 0 mm |
| D | 210,00 mm | külső átmérő, megértés: 0 / 0 mm |
| dP | 178,00 mm | A görgős kör átmérője |
| B | 25,00 mm | szélesség, megértés: 0 / -0,100 mm |
| B1 | 25,00 mm | szélesség, megértés: 0 / -0,12 mm |
| rmin | 3,50 mm | min. él távolság |
| ds | 164,00 mm | Belső gyűrű csatlakozási mérete |
| Dh | 194,00 mm | A külső gyűrű csatlakozási mérete |